Szafy na wymiar - Warszawa

Duża szafa to doskonałe rozwiązanie absolutnie dla każdego. To mebel, który jest po prostu potrzebny.

Główną zaletą szafy na wymiar jest możliwość zorganizowania jej wnętrza według własnych potrzeb. Jest idealnym sposobem połączenia kilku mebli w jeden. Dobrze zaprojektowana szafa może zastąpić szafkę na buty, komodę i wieszak na okrycia wierzchnie. Dzięki temu pomieścimy wszystkie niezbędne ubrania w jednym miejscu. Funkcjonalność szafy na wymiar można znacznie poprawić umieszczając w niej pantografy, szuflady czy kosze. Taka szafa jest bardziej pojemna w porównaniu do standardowych, gotowych już modeli.

Szafy na wymiar mają jeszcze jeden plus. Można je zamontować w wyjątkowo trudnych do zagospodarowania miejscach, wnękach, pod skosami lub spadkami. Szczególną uwagę przykładamy do tworzonych przez nas produktów, które wyróżnia dbałość o detal. Nasze doświadczenie pozwala nam nie tylko na wykonanie solidnego projektu, ale także na doradzenie naszym klientom jaką szafę powinni wybrać do swojego domu, tudzież mieszkania.

Szafy na wymiar to również te wolnostojące, które oprócz tych wszystkich zalet posiadają jeszcze jedną – można je przestawiać w dowolne miejsce, jeśli zechcemy zmienić wygląd pokoju czy mieszkania.

Wykonujemy szafy z drzwiami przesuwnymi, rozwieranymi oraz składanymi w systemach: SEVROLL, LAGUNA. Do wykonania drzwi używamy płyt meblowych o gr. 10mm i 18mm oraz luster o gr. 4 mm w kolorach: srebrnym, brązowym lub grafitowym.

Dodatkowo drzwi mogą być wykonane z kolorowych szkieł, komponowanych na różne sposoby. Nasza firma została stworzona dla każdego, kogo interesują szafy na wymiar. Warszawa oraz okolice są terenem naszego działania.