Meble kuchenne na wymiar - Legionowo - Warszawa

Jeżeli masz nietypową i oryginalną wizję swojej kuchni, powinieneś wybrać meble kuchenne wykonywane na wymiar. Tylko w ten sposób dopniemy wszystko na ostatni guzik, aby być w pełni zadowolonym z końcowego efektu. Meble kuchenne na wymiar są dopasowane do wielkości pomieszczenia, co nie jest bez znaczenia zwłaszcza wtedy, gdy kuchnia jest niewielka lub o nieregularnym kształcie.

Mała kuchnia może być równie funkcjonalna, co duża. Dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie mamy potrzeby i oczekiwania względem przestrzeni kuchennej, ponieważ nawet najmniejsza kuchnia, powinna być dostosowana do swojego właściciela, a przestrzeń kuchenna maksymalnie wykorzystana. Jesteśmy sprawdzonym producentem i posiadamy szeroką ofertę na meble kuchenne. Legionowo oraz Warszawa są miejscem, w którym niejednokrotnie wykonywaliśmy nasze projekty.

Meble kuchenne na wymiar w Warszawie i okolicy wykonujemy według projektów własnych bądź klienta. Po zapoznaniu się z Twoimi indywidualnymi preferencjami jesteśmy w stanie zaprojektować kuchnie Twoich marzeń. Wspólnie stworzymy projekt, podpowiadając optymalne rozwiązania zarówno użytkowe jak i estetyczne. Skorzystaj z naszej oferty na dostosowane do potrzeb klienta meble kuchenne na wymiar. Warszawa oraz okolice, w tym Legionowo są miejscem naszej działalności.
Wykonujemy meble kuchenne na wymiar w szerokiej gamie kolorów z frontami z takich surowców jak:

  • Płyta laminowana
  • MDF  lakierowany
  • MDF foliowany
  • Fornir
  • Drewno
  • Lacobel
Oferujemy blaty z laminatu w olbrzymiej ilości wzorów, jak również blaty z konglomeratów akrylowych, których zaletą jest brak widocznych połączeń.

Montujemy listwy przyblatowe, oświetlenie ledowe i halogenowe oraz szklane panele na ścianę w różnych kolorach.

Oferujemy funkcjonalne, nowocześnie zaprojektowane zabudowy kuchenne z całą gamą praktycznych akcesoriów, znanych i renomowanych firm, m.in.: Kronopol, Kronospan, Blum, Rejs, Hettich, Peka, , Nomet, Gamet, Pfleiderer.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie ciekawe propozycje kuchni.